KABRA Liberec

Nízkoenergetické dřevostavby—systém EUROPANEL

Technologie EUROPANEL

MODERNÍ ZPŮSOB STAVBY, KTERÝ VÁS ZAJISTÍ

Tento komplexní navzájem na sebe navazující systém přináší při výstavbě řadu  předností. Systém EUROPANEL urychlí a zefektivní Vaši stavbu. Na rozdíl od ostatních technologií má tento homogenní stavební systém své stavebně-fyzikální a stavebně-ekonomické přednosti. Počínaje vysokou pevností a stálostí konstrukce přes vynikající tepelnou izolaci s absencí tepelných mostů, absolutní vzduchotěsností až k nekonečné variabilitě a různorodosti použití. 

JEDEN SYSTÉM PRO TŘI TYPY KONSTRUKCÍ

Jako jediný stavební systém řeší jedním prvkem s jedním typem spoje konstrukce stěn, stropů a střech. To mu dává zcela unikátní schopnost obsáhnout stavbu z materiálu o stejných vlastnostech.

MATERIÁL - TA SPRÁVNÁ VOLBA

Základem pro stavební materiál systému je dřevo (OSB deska) a polystyren (EPS deska). Spojením těchto materiálů, kdy na polystyrénovou desku je z obou stran aplikovaná  deska OSB vznikne konstrukční stavební prvek (panel).Teprve otvory pro instalace, způsob spojování a možnosti použití vytvářejí z jednotlivých  prvků systému EUROPANEL.

PERFEKTNĚ NA SEBE NAVAZUJÍCÍ STAVEBNÍ SYSTÉM

Jednotlivé prvky (panely) stavebního systému EUROPANEL vzájemně přesně zapadají a umožňují vysoce variabilní plánování, které se přizpůsobuje individuálním požadavkům. Stavíme efektivně a hospodárně. Na podkladě stavebních výkresů se přesně pomocí počítačového zpracování vytvoří montážní a výrobní dokumentace pro výrobu a následnou montáž jednotlivých prvků. Atypické díly je možno dovyrobit přímo na stavbě z typových modulů (panelů).

STAVÍME S VELKÝMI FORMÁTY A JEDNÍM TYPEM SPOJE

Základní otázkou řešenou při provádění kalkulace stavby je výběr základních materiálů majících vliv na úsporu peněz popřípadě navrácení peněz formou dokonale izolované  stavby. Řešením je použití modulového systému EUROPANEL. Jedná se o vynikající prakticky vyzkoušený výrobek s vysokým stupněm tepelné izolace. O technologii stavby pomocí velkých formátů s málo spoji.Promyšlený systém umožňuje  značnou úsporu pracovních sil a času a to i pro následující řemesla.

Zveme vás na prohlídkuEuropanel